'Sizler Cumhurbaşkanının temsilcilerisiniz'

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Yönetim Kurulu, Muhtarlar Federasyon Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret etti.

'Sizler Cumhurbaşkanının temsilcilerisiniz'

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve yönetimleri Sakarya Muhtarlar Federasyonunu ziyaret ederek Başkan Erdal Erdem ve muhtarlarla görüştü. İlçe Başkanı Mustafa Ak, "Ülkemizde mahallelerinden başlayarak tüm Türkiye’de birlik beraberliğimizi sağlayan muhtarlarımız milletimizin birbirine kenetlenmesini bir bütün olarak hareket etmesinin ana temel taşlarını oluşturuyor. Devletimize milletimize hizmet etmeyi amaçlayan mahallerde yaşayan vatandaşlarımızın mahallelerindeki sorunlarını çözen muhtarlarımız halkımızın seçtiği kendi mahallelerindeki vatandaşlarımızı temsil etmektedir. Muhtarlarımız mahallelerde kanaat önderlerimizdir. Aynı zamanda cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mahallelerdeki temsilcileridir" dedi.

Başkan Ak, "Ülkemizin 2023 - 2053 - 2071 hedefleri vardır. Bu hedeflere ulaşmak için çok çalışmalıyız. Bu kutlu yürüyüşte muhtarlarımızda üzerlerine düşen görevi yapacaklardır. Hep birlikte birlik ve bütünlüğümüzü bozmadan 2023 – 2053 - 2071 hedeflerimize ilerleyerek çocuklarımıza daha güzel ve müreffeh bir ülke bırakacağız" dedi.

 Sakarya Muhtarlar Federasyon Başkanı Erdal Erdem, İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, her zaman milletin ve devletin yanında olduklarını dile getirdi.  Muhtarların toplumdaki yerine ve önemine değinen Erdal Erdem muhtarlara verilecek olan yetkilerinin çoğaltılması ile birçok sorunun üstesinden gelinebileceğini belirterek, "Bizler muhtarlar olarak devletimizin yükünü hafifletmeye hazırız, yapmamız gereken görevleri bize verilen yetkiler çerçevesinde yapıyoruz ve daha fazlasını yapmaya talibiz" dedi. 

Muhtarlar Sakarya AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deprem Müzesinİ 10 ayda 18 bin kişi ziyaret etti
Deprem Müzesinİ 10 ayda 18 bin kişi ziyaret etti
Eski Stadyumda yıkım başladı
Eski Stadyumda yıkım başladı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal