Dal çekildiğini açıkladı

AK Parti Ferizli ilçe kongresi için genel merkez tarafından tek aday olarak ismi açıklanan ve ardınından tartışmaların odağı olan Dursun Ali Dal adaylıktan çekilme kararı aldı.

Dal çekildiğini açıkladı

Dal'ın aday gösterilmesini istemeyen bazı belediye meclis üyeleri istifa edeceklerini açıklamaışlardı. Ardın AK Parti Ferizli İlçe Teşkilatı toplu olarak istifa ettiğini açıklamıştı. Yaşanan gelişmeler sonrasında Dal adaylıktan çekilme kararı aldı. Dal'ın açıklaması şöyle;

"İçimdeki memleket sevdası, milletimize karşı duyduğum hizmet aşkı ve Ak Parti Genel Merkezi'nin yapmış olduğu geniş istişareler sonucu şahsım üzerinde karar kılınmasıyla Akparti Ferizli İlçe Başkanlığına aday oldum. Adaylığım açıklandıktan sonra daha önceki görevlerimde büyük hizmetlerde bulunduğum Ferizli'de bu gelişme halk tarafından takdirle karşılanmıştır. Ancak bazı çevreler şahsıma yönelik mesnetsiz yakıştırmalarda bulunarak, buradan hareketle milletimizin gönlünde taht kurmuş Ak Parti'mize zarar vermek niyetinde olduklarını görmekteyim.İyi niyetten yoksun bu girişimlerin, gerek şahsıma gerekse Ak Partimizi yıpratmasına izin vermek istemediğimden , Ak Parti Ferizli İlçe Başkanlığı adaylığımdan feragat ediyorum. Bana teveccüh gösteren Ak Parti Genel Merkezi'ne, Parti büyüklerime, yol arkadaşlarıma ve Ferizlili hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunar, her daim milletimizin ve Ak PArti'nin hizmetinde olduğumu belirterek keyfiyeti kamuoyuna saygılarımı sunarım. "

 

AK Parti Ferizli istifalar Dursun Ali Dal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Basket Avrupa'ya veda etti
Büyükşehir Basket Avrupa'ya veda etti
Liseli gencin kahreden ölümü
Liseli gencin kahreden ölümü
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal