AK Gençlikte kadro şekillendi

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Yürütme Kurulu açıklandı. Başkan Harun Doğrusever, 'Tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum, Rabbim mahcup etmesin' dedi

AK Gençlikte kadro şekillendi

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları 3. Kongresi 11 Kasımda AK Parti Genel BaskanYardimcisi Tanıtım ve Medya Başkanı AK Parti Basın Sözcüsü Mahir Ünal ve AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş'ın katılımları ile gerçekleşmiş ve Harun Doğrusever Gençlik Kolları Başkanı Seçilmişti. BaskanDoğrusever Yürütme Kurulu'nu açıkladı.  Tüm yönetim ve yürütme kurulundaki  arkadaşlarına başarılar dilediğini ifade eden Başkan Doğrusever, “Bu bir bayrak yarışı, elimizden geleni yaparak Allah'ın izni ile gönüllere dokunacağız. Gençliğin değerli olduğunun  farkındayız,tüm genç arkadaşlarımız ile bu kutlu davada yürümeye devam edeceğiz  Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri  mahcup etmesin" dedi.

YÜRÜTME LİSTESİ

Yürütme Listesi şu şekilde: Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Fahrettin Erginsoy, Teşkilat Başkanı Abdussamet Çelik, Seçim İşleri Başkanı Kübra Bursa, Tanıtım ve Medya Başkanı Uğurkan Çot, Halkla İlişkilar Başkanı Tunahan Bora, Sosyal İşler Başkanı Elif Birce Siper, Yerel Yönetimler Başkanı Sait Dursun, Ekonomi ve Mali İşler Başkanı Emre Balcı, Sekreterya Oğuz Kardaş.

Sakarya AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deprem Müzesinİ 10 ayda 18 bin kişi ziyaret etti
Deprem Müzesinİ 10 ayda 18 bin kişi ziyaret etti
Eski Stadyumda yıkım başladı
Eski Stadyumda yıkım başladı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal