“Haydi gel dil öğrenelim”

Atike Hanım Anadolu Lisesi Avrupa Birliği Bakanlığı Erasmus Plus Projesi “Let’sbecomelanguagefriendlyschools” ilk toplantısı Hendek’te gerçekleşti. Katılımcı ülkelerin temsilcileri toplantı sonrasında Hendek Belediyesi’ni ziyaret ettiler.

“Haydi gel dil öğrenelim”

Atike Hanım’ın projesi

Proje koordinatörlüğünü Atike Hanım Anadolu Lisesi’nin yaptığı Avrupa Birliği Bakanlığı Erasmus Plus Projesi “Let’sbecomelanguagefriendlyschools” ilk toplantısı gerçekleşti. Romanya, Bulgaristan, İspanya ve İtalya’dan temsilcilerin katıldığı proje başlangıç toplantısına Atike Hanım Anadolu Lisesi Müdürü Şerif Özbakkal, İngilizce öğretmeni Emine Paslı, Zeynep Başak Ateş ve İlhan Ateş evsahipliği yaptı.

Belediye’yi ziyaret

Toplantı sonrasında Hendek Belediyesi’ni ziyaret eden proje ortaklarına Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan evsahipliği yaptı.  Ziyarette, misafir öğretmenler Başkan Yardımcısı Sinan Baylan ile bir süre sohbet edip, proje ile ilgili bilgi verdi. Baylan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ İnşallah Erasmus projesi ile ülkeler arasında, okullar arasında ve ilçeler arasında güzel bir bağ oluşur.“ dedi. Baylan, Atike Hanım Anadolu Lisesi yöneticilerini de proje konusundaki çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Amaç; dil eğitimini güçlendirmek

Sinan Baylan misafirlerine Hendek hatırası çini tabak hediye edip, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Romanya, Bulgaristan, İspanya ve İtalya’dan gelen öğretmenler de Baylan’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiler.“Let’sbecomelanguagefriendlyschools” projesi okullardaki dil eğitimini güçlendirmeyi hedefliyor. 

Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi Erasmus Plus Projesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEM'de alev alev yandı
TEM'de alev alev yandı
SGB ve SGC’den Ergün Atalay açıklaması
SGB ve SGC’den Ergün Atalay açıklaması
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal