Erenler Ülke Tv'de

Ülke Tv’nin sevilen gezi programı ‘En iyisi gezmek’ bu hafta Erenler’ianlatacak. Programda Erenler’in geleneksel yaşayışıyla modern kentsel dönüşümü tüm detaylarıyla anlatılacak.

Erenler Ülke Tv'de

Usta televizyoncu Harun Şen’in sunduğu ‘En iyisi gezmek’ doğal güzellikleri, geleneksel yaşamı ve modern kentleşmenin buluştuğu Erenler’i gezdi. Köylerde kışa hazırlık yapan kadınları, tarlada pancar söken vatandaşlarla yapılan birbirinden güzel çekimler Cumartesi akşamı saat 19.00’da ekrana gelecek.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek programında, Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen Erenler’i sokak sokak dolaşarak birbirinden renkli görüntüleri ekrana taşıyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olarak tanıtılan En İyisi Gezmek Cumartesi günkü yayında Erenler’in doğal güzelliklerini, geleneksel yaşamını, ilginç röportajlar ve görüntülerle ekrana getirecek.

İnsanımızın samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşurken Ülke’nin en büyük kentsel dönüşüm projesini Başkan Öztürk yerinde anlatacak. Harun Şen ile En İyisi gezmek Cumartesi günü saat 19.00’da ekranlarda olacak.

Erenler Ülke tv En iyisi gezmek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Safitürk’ün ağabeyinden mahkeme kararına tepki
Safitürk’ün ağabeyinden mahkeme kararına tepki
FETÖ sanığından parmak izi sorusuna pişkin cevap
FETÖ sanığından parmak izi sorusuna pişkin cevap
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal