Cezaevinden çıkan Afacan sahaya indi

Eski Hanlı Belediye Başkanı Ali Afacan, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında ilçede bulunan bütün okulları gezerek öğretmenlere gül dağıttı.

Cezaevinden çıkan Afacan sahaya indi

Gül dağıttı

Belediye Başkanlığı döneminde sosyal alanda yaptığı etkinliklerkle adından sıkça söz ettiren eski Hanlı Belediye Başkanı Ali Afacan, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Arifiye'de bulunan bütün okulları tek tek gezerek öğretmenlere gül dağıttı. Arifiye Ülkü Ocakları Başkanı Duhan Öztürk ile birlikte gelecek nesillerin mimarları öğretmenleri ziyaret eden Afacan, "Kutsal bir görev icra eden, vatanımızın ve milletimizin geleceğinin teminatı olan öğretmenlerimizi saygı ile andığımız bu günlerde onlara minnettarlığımızı bir kere daha ifade ettik" dedi.

 

Manevi yatırımcılar

Öğretmenlerle tek tek sohbet eden Afacan, eğitim konusunda herkesin duyarlı olması gerektiğini ifade ederek, "Eğitime yapılan yatırım geleceğe, gelecek nesillere yönelik en önemli adımdır. Bu bahsettiğimiz yatırım sadece maddi değildir. Bence en önemli yatırım eğitime yapılan manevi yatırımdır. Bugün manevi olarak eğitime en büyük yatırımı öğretmenlerimiz yapmaktadır. Onların yetiştirdiği ve yetiştireceği fidanlar bu ülkenin gelecekleri olacaklardır. Bu vesileyle bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum" diye konuştu.

 

Müdürlük ziyareti

Eski Başkan Ali Afacan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç'ı ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Afacan Müdür Gülaç'ın da Öğretmenler Günü'nü kutlayarak gül takdim etti. 

Aifiye Hanlı Ali Afacan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAÜ’ye Küresel Mükemmellik ödülü
SAÜ’ye Küresel Mükemmellik ödülü
Safitürk’ün ağabeyinden mahkeme kararına tepki
Safitürk’ün ağabeyinden mahkeme kararına tepki
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal