Feyzi Bora'dan teşekkür mesajı

AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı Başkanı Feyzi Bora, 5. Olağan kongreye katılanlara teşekkür mesajı yayınladı.

Feyzi Bora'dan teşekkür mesajı

Bora, yayınladığı mesajda, Ak Parti Akyazı 5. Olağan kongresinde kendisine tekrar başkanlık görevinin verildiğini ifade ederek; "Bu kutsal ve onurlu görevi şahsıma lütfeden Başta Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ve liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere,teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımıza, il başkanımıza ve tüm emeği geçenlere saygı ve hürmetlerimi sunuyorum" dedi. 

“Halka hizmet Hakka hizmettir”prensibiyle siyaset okuluna başladıklarını anlatan Bora, bu düstur ile yetiştiklerini, görev süresi boyunca bu inançla hizmet vermeye devam edeceğini vurguladı.

Bora, şunları söyledi; "Bizim en büyük özelliğimiz, gönül bağıyla birbirimize bağlılığımızdır. Başarımız ise birlik ve beraberliği ve insana hizmeti her şeyin üzerinde tutmamızdır. Bizler AK Parti teşkilatları olarak bu zor ve kritik süreçte aramıza nifak sokulmasına müsade etmeden,birliğimizi, gücümüzü sağlamlaştırarak hizmet esaslı ulvi yolumuza devam etmek zorundayız.

Siyaseti ahlaki değerler ölçüsünde çirkinleştirmeden ve kandırmadan yapmak erdemdir.Ahlaktan yoksun bir siyaset;vatana da millete de hiçbir yarar getirmez. Bu ülkenin güzel insanlarına yapılabilecek en kötü şey de siyaseti;ahlaki değerlerden uzak,gelecek hesabı yaparak şahsi menfaatler için kullanmaktır. İnsanlarımızın saf ve temiz duygularını, güvenlerini hiç kimsenin hırslarına ve emellerine asla kurban etmeyeceğiz. Ben bana verilen emaneti,bu düşünceler içerisinde yapmaya gayret edeceğim. Bu davaya asla zarar vermeyeceğim ve zarar verenlerin karşısında olacağım. En büyük destekçim de siz değerli Akyazılı hemşerilerim olacaktır."

Bora, mesajında; "Kongreye gelerek destek veren tüm AK Partili kardeşlerime, Koordinatörümüz Düzce Milletvekili Ayse Keşir  hanımefendiye, millet vekillerimiz sayın Recep Uncuoğlu, Ayhan Sefer Üstün ve Prof. Dr. Mustafa İsen‘e Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Zeki Toçoğlu’na,Akyazı Belediye Baskanımız sayın Hasan Akcan’a, il Başkanımız sayın Fevzi Kılıç ve il yönetim kurulu üyelerine, misafir ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, oda başkanlarımıza, dernek başkanlarımıza, muhtarlarımıza ve adlarını sayamadığımız kıymetli misafirlerimize, çok kıymetli delegelerimize katılımlarından dolayı canı gönülden teşekkür ederim" ifadesini kullandı. 

ak parti akyazı kongre ilçe başkanı feyzi bora teşekkür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir kilo esrarla yakalandı
Bir kilo esrarla yakalandı
Vahşi cinayette flaş gelişme
Vahşi cinayette flaş gelişme
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal