Başkan Akcan’dan yeni itfaiye binasına ziyaret etti

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, itfaiye binasını yerinde incelemek ve eksiklikleri gidermek amacıyla yeni binaya ziyarette bulundu.

Başkan Akcan’dan yeni itfaiye binasına ziyaret etti

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Merkez Aile Mezarlığı arkasında yapımı tamamlanan itfaiye binasını yerinde incelemek ve eksiklikleri gidermek amacıyla yeni binaya ziyarette bulundu. Akyazı Belediyesi tarafından yer tahsisi sağlanan ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından da yapımı tamamlanan itfaiye binasının resmi açılışı öncesinde Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan İtfaiye binasına ziyarette bulunarak olası eksiklikleri gidermek amacıyla inceleme yaptı.

Başkan Akcan ziyarette yaptığı açıklamasında, “Başta bu tesisin ilçemize kazandırılmasından dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum. İtfaiyeler her şehrin her ilçenin can ve mal güvenliğini sağlayan en önemli kurumları arasında en başta gelmektedir. Bu kurumlarda yaşanabilecek eksiklikler yada aksaklıklardan en çok İtfaiye personelleri ve o ilçede yaşayan vatandaşlarımız etkilenir. Akyazı Belediyesi olarak ilçemiz itfaiyesinin hiçbir eksiği kalmaması açısından elimizden ne geliyorsa her zaman yaptık ve her zamanda yapacağız ”dedi.

Başkan Akcan’ın ziyaretinde kendisine yeni bina ile ilgili bilgiler veren Akyazı İtfaiye amirliği son zamanda 110 Alo İtfaiye hattında yapılan güncelleme hakkında da önemli bir hatırlatmada bulundu. 110 Alo İtfaiye hattında gelen aramaların artık Sakarya Merkez’den cevaplanacağı ve özellikle Akyazı’dan olası ihbarda bulunacak vatandaşların ilçe adını ve tam açık adresi dikkatli vermeleri gerektiğini ifade eden itfaiye amirliği vatandaşa bu konunun duyurusunun yapılmasını başkan Akcan’dan talep ettiler.

 

akyazı belediyesi başkan hasan akcan itfaiye yeni bina ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
"Hedefimiz oy oranını yüzde 70’in üzerine çıkartmak”
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal