Fatih Erbakan Akyazı’da

Necmettin Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Akyazı’da ziyaretlerde bulundu.

Fatih Erbakan Akyazı’da

Akyazı’ya gelen Fatih Erbakan Gazi Süleymanpaşa Camii önünde Erbakan Vakfı Akyazı şubesi Başkanı Murat Yıldırım, vakıf yöneticileri ve sevenleri tarafından karşılandı. Erbakan Vakfı Akyazı şubesinin açılışını yapmak üzere dernek binasına yürüyen Fatih Erbakan Akyazı’da çevre esnafı ziyaret ederek, onlarla sohbet etti.
Atatürk Kapalı spor salonunda “ Yine, buradan, tekrardan isimli “programda Siyonizm, ve İslam Dünyasında meydana gelen olayları değerlendiren Dr. Fatih Erbakan “ Öncelikle bu tarihi anlamlı programa katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum. Rabbim, Heyecanımızla aşkımızla bizleri beraber kılsın. Arkamızda medya finans sermaye gücü olmadığı halde, arkamızda iktidar gücümüz olmadığı halde, hakkın ve batılın ayrımının zor olduğu bir dönemde, Allah önümüzdeki engelleri kaldırsın. Milli görüşü zaferlere ulaştırsın. Milli görüşün İslam birliğinin kurulmasında öncülük etsin. Adil dünyanın kurulmasına vesile kılsın.
 
İslam dünyasında olan olayları Milli görüş gözlüğüyle baktığımızda neler oluyor bunları konuşalım. Siyonizm’in kovboyu Trump’ın küstah Kudüs açıklamasına Necmettin Erbakan hocamızın “Toprak ayağımızın altından kayıyor” sözleri aklımıza geliyor. Necmettin Erbakan hocamız bundan yıllar önce Suriye bir savaş olursa “ Hedef Türkiye’dir” demişti. Allah gani gani rahmet eylesin. Her türlü zorluğa, güçlüğü karşı bu kutlu davada yürümek istiyoruz. Siyonizm’e karşı Milli görüş aşkıyla hep birlikte geliyoruz.” İfadelerini kullandı.
 
Yapılan programa Necmettin Erbakan Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, Necmettin Erbakan Vakfı Sakarya İl Başkanı Hasan Çınar, Necmettin Erbakan Vakfı Akyazı Şubesi Başkanı Murat Yıldırım, milli görüşçüler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

fatih erbakan akyazı program ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Basket'te ayrılık
Büyükşehir Basket'te ayrılık
TEM'de alev alev yandı
TEM'de alev alev yandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal