Sakarya birincisi oldular

Taşkısığı Ortaokulu öğrencileri Okul Sporları Atletizm Yıldız Erkekler Koşusunda Sakarya il birincisi oldu.

Sakarya birincisi oldular

Sakaryaspor Rüstemler Tesislerinde yapılan müsabakalara bir çok okulun öğrencilerinin yanı sıra Taşkısığı Ortaokulu Yıldız Erkekler takımı da katıldı. Beden Eğitimi öğretmeni Faruk Erdoğan Öztürk’ün görevlendirilmesiyle başarı yakalayan öğrenciler başarılarını bu sene beden eğitimi öğretmeni Bahar Altun ve Halk Eğitimi Merkezinden kurs hocası olarak gelen Mazlum Ünver devam ettirdiler.

 

Çocukların her geçen gün daha iyi olduğunu gören Ünver, çocukları Türkiye derecesi yapacak öğrenciler olarak motive ettiğini belirtti. Mazlum Ünver konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İlk günler çok zorlandım. Yapmak istemediler, hedef koyamadılar, ayak uyduramadılar, gelmekte direnç gösterdiler. Onlara antrenmanlara devam edenlerin şampiyon olacaklarını ve kupayı kaldıracaklarını söyledim. Okul müdürümüz Hilmi Çil, öğrencilerin motive olması için çok yardımcı oldu. Ailelerle birebir görüşmeler yaparak başarı ve hedef için desteğini esirgemedi” dedi. Okul Müdürü Hilmi Çil ise öğrencilerinin her etkinliğinin yanında olduklarını, desteklerinin devam edeceğini, katkılarından dolayı başta beden eğitimi öğretmenleri Bahar Altun olmak üzere Güneşler Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni - geçen seneki beden eğitimi öğretmeni Faruk Erdoğan Öztürk ve Halk Eğitimi Atletizm Kurs hocamız Mazlum Ünver’e teşekkür ettiğini belirtti.

Taşkısığı Ortaokulu öğrencileri oynanan Okul Sporları Atletizm Yıldız Erkekler Koşusunda 3 bin yarışarak hem altın madalya hem de okullarına il birinciliğiyle altın kupa hediye ettiler.

 

adapazarı taşkısığı ortaokulu öğrenci atletizm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
'FETÖ' operasyonunda 118 asker tutuklandı
'FETÖ' operasyonunda 118 asker tutuklandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal