Akyazı'da toplu iş sözleşmesi imzalandı

Akyazı Belediyesinde hizmet veren kadrolu işçilerin 2018-2019 yılı toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Akyazı'da toplu iş sözleşmesi imzalandı

Akyazı Belediyesinde hizmet veren kadrolu işçilerin 2018-2019 yılı toplu iş sözleşmesi Belediye Başkanı Hasan Akcan, Yerelsen ve Hizmet-İş Sendikasının katılımıyla imzalandı.
 
Her yıl işçi sendikaları ile yapılan toplu iş sözleşmelerinin yenilenmesi kapsamında Akyazı Belediyesinde hizmet veren Kadrolu işçilerin 2018-2019 yılı toplu iş sözleşmesi Belediye Başkanı Hasan Akcan, Yerelsen ve Hizmet-İş Sendikasının katılımıyla imzalandı. 
 
İmza Törenine Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Hak-İş Konfederasyonu Sakarya İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, Yerelsen Genel Sekreteri Avukat Mümtaz Uzun, Yerelsen Kamu işverenleri Sendikası Uzmanları Melih Kuran ve Cavit Toppınar, Hizmet-İş Şube Mali Sekreteri Ertuğrul Çakmak ve Hizmet-İş Sekreteri Osman Kasapoğlu, Akyazı Belediyesi Sendika Temsilcileri Engin Eroğlu ve Alpaslan Bayraktar katıldı.
 
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan İmza töreninde “ Tüm işçi kardeşlerimiz için hayırlı ve uğurlu olsun” dilekleri ile sözleşmeleri imzaladı. 

akyazı belediyesi kadrolu işçi toplu sözleşme imza
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sakaryaspor'un bileği bükülmüyor
Sakaryaspor'un bileği bükülmüyor
Büyükşehir Basket'te ayrılık
Büyükşehir Basket'te ayrılık
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal