6 yaşındaki çocuğa kayyum atandı

Akyazı'da ilk evliliğinden dört, ikinci evliliğinden ise bir olmak üzere toplam beş kızı olan Bahattin Furuncuoğlu'nun, erkek çocuk isteği başını derde soktu. İkinci eşinin şikayeti üzerine açılan davada mahkeme, 6 yaşındaki çocuğuna kayyum atadı.

6 yaşındaki çocuğa kayyum atandı

Akyazı'da yaşayan Bahattin Furuncuoğlu'nun erkek çocuk isteği başını derde soktu. İki evlilik yapan Furuncuoğlu, ilk evliliğinden dört, ikinci evliliğinden ise bir olmak üzere toplam beş kızı var. Türkmenistan uyruklu bir kadının yeni doğan erkek çocuğunu da nüfusuna geçiren Furuncuoğlu, ikinci eşinden ayrılarak ilk eşine geri döndü.

Ancak ikinci eşi Bahattin Furuncuoğlu'ndan şikayetçi oldu. Yargıya taşınan olayda mahkeme ikinci eşten olan çocuğa kayyum atadı.

Çocuğa kayyum atamasıyla şoke olan Furuncuoğlu, "Çocuğa kayyum atanmış evet. Tuhaf geliyor ama mahkeme de böyle bir karar verdi. Çocuk ortada kalmasın diye ben de alıp nüfusuma kayıt ettirdim. Kayyum ne yapacak alıp da? Kayyum çocuğu alıp bakacaksa ben her türlü yardımı yapmaya hazırım" diye konuştu.

İkinci eş ise, "Bu çocuk büyüyecek diyecek, 'Ben çekik gözlü çocuğum. Size benzemiyorum'. Gerçek annesine kavuşsun istiyorum. Kadın bakamadı, çocuğunu verdi. Ama bu 5 sene içerisinde belki durumu değişir" diye konuştu.

akyazı bahattin furuncuoğlu çocuk ikinci eş dava mahkemekayyum atama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Basket'te ayrılık
Büyükşehir Basket'te ayrılık
TEM'de alev alev yandı
TEM'de alev alev yandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal