Başkan Akcan, vatandaşların sorunlarını dinleyecek

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, her çarşamba günü vatandaşlarla buluşarak sorunlarını dinleyecek.

Başkan Akcan, vatandaşların sorunlarını dinleyecek

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın vatandaşlardan gelen talep ve istekleri dinlemek üzere her Çarşamba günü saat 09.30 ile 12.30 saatleri arasını vatandaşlara 'Halk günü' olarak ayıracak.
 
Vatandaşlardan gelen talep, istek ve dilekleri dinlemek ve halka daha fazla vakit ayırmaya gayret gösteren Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Çarşamba günleri 09.30 ile 12.30 saatleri arasında Akyazı Belediyesi Meclis salonunda vatandaşla buluşacak.

Vatandaşlara Başkan ile yüz yüze rahat görüşebilme imkânını sağlamak ve halk ile daha da iç içe olabilmek amacıyla bundan böyle her Çarşamba gününü vatandaşlara ayıran Hasan Akcan, halk günü toplantılarının ilkini yarın yapacak.

 Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “Yoğun ve mesai saati gözetmeksizin aralıksız devam eden çalışma tempomuzda vatandaşlarımıza daha fazla vakit ayırabilmek için Çarşamba günlerimizi öğleye kadar halk günü toplantılarımız için ayırdık. Bundan sonra halkımızın talep istek ve sorunlarını daha da fazla dinleyerek daha hızlı ve kalıcı çözümler üretilmesini sağlamaya çalışacağız. İstiyoruz ki  vatandaşlarımız ile Belediyemiz arasında gönül köprülerimiz daha da sağlam olsun ve halkımız belediye başkanı ile daha fazla görüşebilsin. Bu amaçla her Çarşamba günü saat: 09.30 ila 12.00 arasında Akyazı Belediyesi Meclis salonunda halkımızı bizzat kendim dinlemek üzere bekliyorum” dedi.

akyazı belediyesi hasan akcan halk günü vatandaş sorun dinleyecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vahşi cinayette flaş gelişme
Vahşi cinayette flaş gelişme
Şehirde bu olaylar oldu
Şehirde bu olaylar oldu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal