Tatangalar'dan sert açıklama!

Bandırma deplasmanından 4-1’lik yenilgi ile ayrılarak taraftarını kızdıran Sakaryaspor’da Tatangalar’dan sert bir açıklama geldi.

Tatangalar'dan sert açıklama!

Sakaryasporlu taraftarlar ilk devresi biten lige kötü bir son veren yeşil-siyahlı takım ve futbolcular için sert bir açıklama yayınladı.

Tatangalar, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; "Sezon başından beri çalkantılı, maddi-manevi sıkıntılı, formamızın ruhsuz ıslaklığı tüm şehre yayılırken, defaen sizlere yaptığımız çağrılar iyi/kötü ayırmaksızın verdiğimiz destekler neden karşılık bulmuyor, soruyoruz? Sabır taşı artık çatlamıştır, böyle biline! Kaptanlık pazu bandını takamadın, kadroya giremedin diye mi takımı karıştırdın sayın Zafer Aydoğdu? Geçen sene verdiğimiz destekle ve bugün de ülkenin her şehrinde deplasman tribünlerini doldurarak, kayıtsız-şartsız arkanızda durarak göstermedik mi? TFF'ye verdin, davayı geri çekmedin, kadroya giremedin diye mi tavırlandın bu kutsal davaya(!) sayın Erçağ Evirgen? Sahada yürüyerek ve sadece tribünlere yaptığın iki gösterişle aldığın formanın sende saygı kazandığını mı sanıyorsun! Bu camia için, bu şehir için büyük bir umut olarak lanse edilirken, sahada emekliliği doldurmuş kocaman bir hüsran olduğunun farkında mısın sayın Murat Akın? Şampiyonluk koleksiyoneri olarak adlandırılırken, burada şampiyonluğa doyduğunu sahada gezerek mi gösteriyorsun! Geçen sene anlaştığınız paraların hepsini kuruşuna kadar alanlar siz değil miydiniz ve yine siz sezon başında transfer döneminde futbolcu arkadaşlarınıza "gelin, burada paranız kalmaz" diye telefon açanlar, Sakarya'ya davet edenler yine siz değil miydiniz? Taraftar arkanızda, şehir arkanızda, paralar hesaptayken herşey güzeldi de, bu sene ne oldu birisi çıksın anlatsın da, bizlerde atkıları kravat yapalım, formaları gömlek, polarları ceket yapalım da oturalım masa başına birlikte inceleyelim mali hesapları! Veyahut sizler gibi maç arifelerinde kafelerde buluşalım? Ne dersiniz! Bugün almadığınız paralar kadar, aldığınız paralarda haramdır! Galibiyetler, mağlubiyetler, şampiyonluklar hepsi gelir geçer de, akıllarda adamlıklar baki kalır değil mi saygıdeğer TATANGALAR!”

 

sakaryaspor taraftar tatanga kötü futbol açıklama tepki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sakaryaspor'un bileği bükülmüyor
Sakaryaspor'un bileği bükülmüyor
Büyükşehir Basket'te ayrılık
Büyükşehir Basket'te ayrılık
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal