Akyazı'da 'halk günü' toplantısının ilki yapıldı

Akyazı Belediyesi Başkanı Hasan Akcan, ilki gerçekleştirilen halk günü toplantısında vatandaşların sorunlarını dinledi.

Akyazı'da 'halk günü' toplantısının ilki yapıldı

Akyazı Belediyesi başkanı Hasan Akcan’ın vatandaşlara daha fazla vakit ayırmak ve halk ile daha fazla ilgilenebilmek amacıyla Çarşamba günleri düzenleyeceği Halk Günü toplantılarının ilki  Belediye Meclis Salonunda yapıldı.

Saat 09.30 ile 12.00 arasında geçen toplantıya yaklaşık 52 kişi katılırken toplantı heyetindeAkyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Başkan Yardımcıları Mehmet Çakmak, Mustafa Kemal Aksakal,  Belediye Meclis Üyeleri Kemal Kaliç, Ömer Çetin Sarı ve Belediye Daire Müdürleri de yer aldı.

Vatandaşlardan gelecek talep, istek, dilek ve şikâyetleri cevaplamak ve çözüm üretmek üzere toplantı da hazır bulunan heyet vatandaşları dikkatle dinleyerek Başkan Hasan Akcan’ın talimatları ile yapılacak iş ve işlemleri not aldılar.
 
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “Bundan sonra halkımızla daha da iç içe olacağız. Her Çarşamba günü bu halk günü toplantılarını aksatmadan yapacağız. Halkımızın, sıkıntılarını dertlerini çözeceğiz.  Halkımızın bizden beklentilerini, istek, şikâyet ve dileklerini dinledik ve çözümleri gereken önlemleri ve iyileştirmelerin talimatlarını hemen verdik. İlerleyen toplantılarımızda da yine vatandaşlarımızı dinleyerek ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi

akyazı halk günü belediye başkan hasan akcan vatandaş sorun dinledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal