Akyazı’da muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi

Akyazı Muhtarlarının aylık toplantısı bu ay tüm protokol üyelerinin katılımı Kuzuluk İhlas Otel’de gerçekleştirildi.

Akyazı’da muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi

Toplantıya Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, jandarma Komutanı Mustafa Hekimoğlu, İlçe Müftüsü İzzet Şener, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, İlçe Tarım Müdürü Veysel Meydan, Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş ve tüm mahalle muhtarları katıldı. Kuzuluk İhlas Otelde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda kış aylarında vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için alınabilecek önlemler görüşüldü.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, “Akyazı coğrafi olarak ova ancak mahallelerimizle birlikte dağ ve tepelerin de olduğu yerler mevcuttur. İlçemizde nüfus yoğunluğunun önemli bir kısmı da bu bölgedeki mahallerimizde yaşamaktadır.

Kış aylarında bu bölgelerdeki vatandaşlarımızın sorun yaşamamaları için belediye olarak şimdiden tedbirlerimizi aldık, bu çalışmalarda bizlere muhtarlarımızda yardımcı olmalarını bekliyoruz. Yoğun kış şartları altında vatandaşlarımızın en ufak bir sorunlarında bizlere iletmelerini istiyoruz, vatandaşların sorunlarını çözmek için tüm gayret ve çabayı göstereceğiz” dedi.

Toplantıda söz alan muhtarlar görüş bildirerek, istek ve taleplerini dile getirdiler.

akyazı muhtar toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal