14 yıllık çocuk özlemi sona erdi

14 yıldır evlat hasreti çeken çift, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde gördüğü tedavi sonrasında nur topu gibi bir kız çocuğu sahibi oldu.

14 yıllık çocuk özlemi sona erdi

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) bünyesinde geçtiğimiz yıl Nisan ayında kurulan Tüp Bebek Merkezi’nin çalışmaya başladığı günlerde tedavisine başlanan hastalardan Hacer Kahya (36), 14 yıllık hasretin ardından tüp bebek tedavisiyle hamile kaldı.
 
11 Ocak Perşembe günü gerçekleşen doğumla sağlıklı bir kız bebek dünyaya getiren ailenin mutluluğunu, merkezin klinik ve laboratuvar sorumlusu öğretim üyeleri de paylaştı. Merkezin klinik sorumlusu Prof. Dr. Serhan Cevrioğlu, SAÜEAH Tüp Bebek Merkezi’nin Sağlık Bakanlığı’nın ülke çapında altıncı, üç büyük şehir dışında aktif çalışan ilk tüp bebek merkezi olduğunu dile getirdi.

Dr. Cevrioğlu, merkezin çalışmaya başladığı ilk günlerden itibaren gebeliklerin oluşmasının kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek; “Merkezimiz adına ve 14 yıldır evlat özlemi çeken ailemiz adına çok mutlu olduk. Hacer hanım tüp bebek tedavimizle sağlıklı bir evlat dünyaya getiren ilk hastamız oldu” dedi. Prof. Dr. Cevrioğlu, Laboratuvar Sorumlusu Prof. Dr. Nureddin Cengiz ile birlikte yeni doğan Hira bebek ve Kahya Ailesini tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

sakarya SAÜEAH tüp bebek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
"Hedefimiz oy oranını yüzde 70’in üzerine çıkartmak”
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal