Rahat tavırlarla geldi,kasayı boşaltıp gitti

Sakarya'da bulunan bir kadın giyim mağazasının kasasından para çalan hırsız kayıplara karıştı.

Rahat tavırlarla geldi,kasayı boşaltıp gitti

Mağazadan hırsızlık yapan adamın rahat tavırları dikkat çekerken, yaşanan hırsızlık anı ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Hırsızlık olayı, 4 gün önce saat 17.45 sıralarında Sakarya'da bulunan bir kadın giyim mağazasında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, kadın giyim mağazasının önünden geçmekte olan ve mağazanın boş olduğunu gören hırsız, işyerinin önünde içtiği sigaranın ardından dükkana girdi. Mağazanın içerisine giren şahıs, dükkanı bir süre kolaçan etti. Mağaza içerisinde kimsenin olmadığından emin olan hırsız, kasaya doğru yöneldi. Kasadan para çalan adam daha sonrasında hiçbir şey olmamış gibi dükkanı terk ederek kayıplara karıştı. Olay sonrasında kasadan paranın çalındığını anlayan mağaza çalışanı, güvenlik kamera kayıtlarını izlediğinde hırsızlık olayını fark etti ve polise haber verdi. İşyerine gelen polis ekipleri güvenlik kamerası görüntülerini izledikten sonra şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Öte yandan hırsızlık anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde; kadın giyim mağazası önüne bir adamın sigara içerek geldiği görülüyor.

Sigarasını bitiren adamın rahat tavırlarla mağazaya girdiği ve dükkanın içerisini bir süre kolaçan ettiği görülüyor. Mağaza içerisinde kimsenin olmadığından emin olan hırsız, yöneldiği kasadan bir miktar para çalarak kayıplara karışıyor.

 

sakarya giyim mağazası kasa hırsızlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
Ekrem Yüce, MHP Serdivan Teşkilatı'nı ziyaret etti
Ekrem Yüce, MHP Serdivan Teşkilatı'nı ziyaret etti
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal