Şampiyonluk için iddialı konuştu

Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin Korukır, kadroda yaşanan tüm sıkıntılara rağmen şampiyonluk için iddialı konuştu. Korukır, “Transfer yapılsa da yapılmasa da Sakaryaspor bu sene 1.Lig’e çıkacaktır. İyi bir kadroya sahibiz” dedi.

Şampiyonluk için iddialı konuştu

Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin Korukır dün yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarına önemli açıklamalar yaptı. Transfer konusunda yaşanan gelişmeleri kamuoyuyla paylaşan Korukır, “Transfer için net bir şey yok ortada. Transfer tamamen maddiyata dayalı. Ancak şunu herkes iyi bilsin. Bizim hedefimizde hiçbir sapma yok. Mevcut kadroya transfer yapılsa da yapılmasa da 1.Lig’e çıkacağız. Kalite bir takıma sahibiz. Ben saha içiyle ilgileniyorum. Saha içinde hiçbir problemimiz yok. Oyuncularımız iyi bir çalışma süreci geçirdi. İkinci yarının başlamasını bekliyoruz” dedi.

ZOR MAÇ OLACAK

Karşıyaka maçının zorlu geçeceğine belirten Korukır, “Karşıyaka maçında 3 cezalı oyuncumuz var. Hatırlarsanız ilk yarıda Silivri maçının zor geçeceğini söylemiştim. Bu maçta da bizim için kolay olmayacak. Genç bir ekiple karşılaşacağız ve Sakaryaspor’a karşı oynayacakları için bu maça ayrı bir motive ile hazırlanıyorlar. İkinci yarıya galibiyetle başlamak istiyoruz” dedi. 

Yenihaber

sakaryaspor teknik direktör engin korukır şampiyonluk açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
"Hedefimiz oy oranını yüzde 70’in üzerine çıkartmak”
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal