Zehirlenen personeli ziyaret etti

Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Sakaya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gıda zehirlenmesi şüphesiyle tedavi altına alınan hastane personelini ziyaret etti.

Zehirlenen personeli ziyaret etti

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, personele çıkan öğlen yemeği sonrası yaşandığı belirtilen gıda zehirlenmesiyle ilgili soruşturma başlattıklarını ve olayı çok ciddi olarak incelediklerini ifade etti.

Öğütlü, “Zaman zaman çeşitli kuruluşların başına gelen olay maalesef bu kez bizim başımıza geldi. Bu kabul edilebilir bir durum değil. Bu durum nedeniyle etkilenen personelimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Olayın takipçisiyiz, gereken hassasiyeti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

SEAH Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar ve hastane yöneticileriyle de bir araya gelen Öğütlü, hastanenin yemek işini yürüten firmanın yetkililerinden de bilgi aldı. 

Yaşanan olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü ve tedavi edilen 9 hastadan 2’sinin taburcu olduğu kalan 7 hastanın da tedavisinin devam ettiği bildirildi.

sakarya hastane yemek zehirlenme sağlık müdürü ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
Ekrem Yüce, MHP Serdivan Teşkilatı'nı ziyaret etti
Ekrem Yüce, MHP Serdivan Teşkilatı'nı ziyaret etti
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal