Akyazılı İl Sağlık Müdüründen TTB’nin Afrin mesajına sert tepki

Akyazılı il sağlık müdürü Şenol Ergüney TTB'nin Afrin mesajına sert tepki gösterdi

Akyazılı İl Sağlık Müdüründen TTB’nin Afrin mesajına sert tepki
Şenol Ergüney, terör uzantılarını temizlemek adına TSK’nin Afrin’e yönelik düzenlediği operasyona karşı bildiri yayınlayan Türk Tabipler Birliği’ne sosyal canlı iddaa medyadan sert tepki gösterdi.
 
Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü PKK’nın Suriye kanadı YPG’yi, işgal ettiği Afrin’den temizlemek için başlattığı operasyona karşı bildiri yayınlayan Türk Tabipler Birliği Merkez Konseyi’ne (TTB) bir tepki de Kocaeli İl Sağlık Müdürü Dr. iddaa oyna Şenol Ergüney’den geldi. “Savaş bir halk sağlığı sorunudur” başlığıyla sosyal medyadan açıklama yapan Türk Tabipler Birliği’ne yine sosyal medyadan tepki gösteren Ergüney mesajında “Ey Türk (diyemiyorum) Tabipleri Birliği. Yapmış olduğunuz teröre destek açıklamasıyla biz hekimler nezdinde kalmış olan son itibarınızı da bitirdiniz. Bu ifadeler, asla bir Türk hekiminin duygularını temsil edemez. Sizleri canlı bahis siteleri şiddetle kınıyoruz. Açıklamanızı geri almaya ve Türk halkından özür dilemeye davet ediyoruz. Aksi takdirde sizleri tarih nezdinde hiç affetmeyeceğiz” dedi.
 
Ergüney’in bu mesajı sosyal medyadan çok sayıda destek alırken, Kocaeli’de yayın yapan yerel haber siteleri de tepkiyi manşetlerine taşıdı.
Şenol Ergüney ttb afrin mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal