Mehmetçik'e gönderilen hediyeler yola çıktı

Serdivan Çocuk Akademisi öğrencilerinin, bir hafta önce Afrin’de başlamış olan, Zeytin Dalı operasyonuna katılan Mehmetçiklere destek vermek amacıyla hazırladıkları hediye paketleri yola çıktı.

Mehmetçik'e gönderilen hediyeler yola çıktı

Mehmetçiklerin teröristlere karşı verdikleri zorlu mücadelede, onların yanlarında olduklarını, hissettirmek istediklerini belirten ve yaşları 4 ile 12 arasında değişen öğrenciler termal atkı, eldiven ve çoraptan oluşan 500 adet hediye paketini bugün Serdivan Belediyesi’ndeki postaneden Hatay’a gönderdi.

Yalnızca Hediye Değil

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin operasyonu başlattığı günden itibaren dualarıyla Mehmetçiğe destek olmaya çalıştıklarını belirten Çocuk Akademisi öğrencileri; hediye paketlerinin içerisine yazdıkları mektupları ve çizdikleri resimleri eklemeyi de ihmal etmediler. “Allah sizi korusun” , “Allah yar ve yardımcınız olsun”, “Sizi Bekliyoruz” gibi ifadelerin yer aldığı mektupların yanı sıra Kahraman Mehmetçiklerin temsil edildiği resimler de kutuların içerisine konarak sınıra gönderildi.

Hatay Hassa İlçe Jandarma Komutanlığı’na Teslim Edilecek

Çocuk Akademisi öğrencileri tarafından geçtiğimiz Cuma günü hazırlanan içerisinde resim ve mektupların da yer aldığı 500 hediye paketi, Hatay Hassa İlçe Jandarma Komutanlığı’na teslim edilmek üzere bugün yola çıktı.

Serdivan Çocuk Akademisi afrin harekat mehmetçik hediyeatkı eldiven
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal