Advert

Karı kocayı öldürüp ormana gömmüşler

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde ormanlık alanda gömülü olarak bulunan iki cesetle ilgili yapılan ilk incelemelerde, cesetlerin karı kocaya ait olduğu tespit edilirken, olayla ilgili gözaltına alınan kişi sayısının da 14’e yükseldiği açıklandı.

Karı kocayı öldürüp ormana gömmüşler
Karı kocayı öldürüp ormana gömmüşler Ali Yıldırım

Olay, Kocaeli’nin İzmit ilçesi Kısalar köyü Açmalar mevkiinde meydana gelmişti. Edinilen bilgilere göre, gömülü olarak bir kadın ve bir erkek cesedi bulunmuştu ve çıkarılan cesetler otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 7 kişi gözaltına alınmıştı.

İncelemelerini sürdüren Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı, bulunan cesetlerin kimliklerinin tespit edildiğini açıkladı. Yapılan açıklamada ormanlık arazide gömülü olarak bulunan cesetlerin Mülkiye Serin ve İsmail Serin isimli evli çifte ait olduğunun değerlendirildiği açıklandı. Şahısların kimliklerinin ve ölüm sebeplerinin kesin olarak belirlenmesi için adli tıp incelemesinin beklenildiğinin bildirildiği açıklamada, olayla ilgili gözaltı sayısının da 14’e yükseldiği belirtildi.

kocaeli cinayet karı-koca öldürüldü orman gömüldü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afrin'e insani yardım kampanyası başlatıldı
Afrin'e insani yardım kampanyası başlatıldı
Ekrem Yüce, koltuğunu devretti
Ekrem Yüce, koltuğunu devretti