Akyazı’da“Bir tutam gençlik” oyunu sahnede

Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğu 16 Şubat 2018 Cuma günü saat 19.00’da madde bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla sergilenecek olan “Bir tutam gençlik” adlı tiyatro gösterisi Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi tiyatro salonunda sergileyecek.

Akyazı’da“Bir tutam gençlik” oyunu sahnede

Akyazı Belediyesi’nin Ekim 2017 de sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Sokaktan Sahneye” çalışması kapsamında ilçedeki öğrenci ve gençlerin tiyatro eğitimini aldıkları Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu oluşturuldu. 5 aylık süre zarfında drama ve sahne eğitimi alan öğrenciler ilk performanslarını madde bağımlılığına dikkat çekecek bir tiyatro gösterisiyle sahne alıyorlar.

Akyazı Belediyesinin Sosyal Sorumluluk Projesi olarak başlattığı madde bağımlığına mücadele çerçevesinde bir adım daha ortaya koydu. Madde bağımlılığı yüzünden birçok gencin hayattan koptuğu günümüzde, 57 kişiden oluşan Akyazı Belediyesi tiyatro topluluğu madde bağımlılığının sebeplerini, sonuçlarını ve önemini vurgulanacak olan tiyatroda gençlerin yok oluşlarını da anlatılacak.

Akyazı Belediyesi personeli Furkan Özel’in yazıp ve yönettiği “Bir Tutam Gençlik” adlı tiyatro oyunu Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi Tiyatro Salonunda 16 Şubat 2018 Cuma günü saat 19.00 sahne alacak.
Katılımın ücretsiz olduğu tiyatro oyununa herkesin katılabileceği belirtildi.

akyazı belediyesi Bir tutam gençlik tiyatro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
"Hedefimiz oy oranını yüzde 70’in üzerine çıkartmak”
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal