Başkan Yıldırım'dan, Başkan Toçoğlu'na teşekkür

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, ilçeye yapılan hizmetlerden dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'a teşekkür etti.

Başkan Yıldırım'dan, Başkan Toçoğlu'na teşekkür
Advert

Büyükşehir Yasası ile Karapürçek'te yapılan hizmetin kat kat arttığını belirten Başkan Yıldırım, halkın daha kaliteli ve daha fazla hizmet alabilmesi için bütün çalışmalarda Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalıştıklarını ifade etti. 

Yıldırım; "Büyükşehir Yasasıyla Karapürçek  şimdiye kadar almadığı hizmetleri son  yılarda almıştır. Alt yapı ve kanalizasyon, asfalt, restorasyon, yeşil alan çalışmaları, arıtma tesisi, köprü, itfaiye, sanayi alanları, Ahmediye- Mecidiye 10 kilometrelik yolun genişletilip asfalt atılması gibi ilçemiz için önemli yatırımlarda Sakarya  Büyükşehir Belediyemizin büyük katkıları oldu. Ayrıca Sakarya  Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemize  kazandırılacak olan Orman park, sentetik saha ile hemşerilerimizin sosyal, kültürel ve eğitim alanlarında ihtiyaçlarına hitap edeceğiz . İlerleyen zamanlarda da birçok yatırım ve hizmetlere el ele imza atacağız. Ben bu düşüncelerle şahsım ve ilçem adına Sakarya  Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu'na şükranlarımı sunuyorum" dedi.

karapürçek belediye başkanı sakarya büyükşehir belediye başkanı teşekkür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEDAŞ’ın kar ve buz yükü ile mücadelesi
SEDAŞ’ın kar ve buz yükü ile mücadelesi
Uyuşturucu tacirinin evine baskın
Uyuşturucu tacirinin evine baskın
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal