SAÜ ile Ürdün Üniversitesi arasında protokol imzalandı

Ürdün eş-Şarku'l-evsat Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mahmud el-Vadi Sakarya Üniversitesini (SAÜ) ziyaret etti.

SAÜ ile Ürdün Üniversitesi arasında protokol imzalandı

Ürdün eş-Şarku'l-evsat Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mahmud el-Vadi, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret ederek bir görüşme gerçekleştirdi. Akademik işbirliği konusunun ele alındığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Elmas, İslam Ülkelerindeki üniversitelerle işbirliklerin geliştirilmesine önem verdiklerini söyledi.

Konuk Rektör Vekili el-Vadi de Zerqa Üniversitesi Rektörü iken Sakarya Üniversitesini daha önceden de ziyaret ettiğini hatırlattı.Mahmud el-Vadi, eş-Şarku’l-evsat Üniversitesi olarak Sakarya Üniversitesi ile yakın işbirliği yapmak istediklerini belirtti. Prof. el-Vadi ayrıca, üniversitesini tanıtan bir sunum yaptı.

SAÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı ve SAÜ Mevlana Kurum Koordinatörü Prof. Dr. Ahmet Bostancı’nın da hazır bulunduğu ziyaretin sonunda iki üniversite arasında Akademik İşbirliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri imzalandı. Prof. Dr. Mahmüd el-Vadi daha sonra İlahiyat Fakültesini de ziyaret ederek Fakülte binasını gezdi.

saü ürdün üniversitesi protokol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal