SASKİ'de kadroya girenlerin listesi açıklandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından yeni uygulama kapsamında kadroya kabul edilen taşeron personellerin listesi açıklandı. Sonuçlara ilişkin itirazlar 21 Şubat Çarşamba günü başlayacak, 23 Şubat Cuma günü sona erecek.

SASKİ'de kadroya girenlerin listesi açıklandı

SASKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından kadroya geçmeye hak kazanan taşeron işçilerin listesi açıklandı. Taşeron işçiler tarafından yapılan başvuruları değerlendiren tespit komisyonu belirlenen kriterler doğrultusunda incelemelerde bulundu ve SASKİ bünyesinde çalışan 638 taşeron personelin kadro başvurusu kabul edildi. Başvuru sonuçları SASKİ’nin kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlandı.

638 başvuru kabul edildi

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan SASKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Zeki Koç, “Taşeron işçilerin kadroya alınacağı yeni uygulama için başvuruları kısa süre içerisinde alarak değerlendirme sürecine başlamıştık. Kriterlerin değerlendirilmesinin ardından 638 taşeron personelimizin başvurusu kabul edildi. Başvuru sonuçlarına ilişkin itirazlar 21 Şubat Çarşamba gününden itibaren 23 Şubat Cuma günü saat 17.30’a kadar Sakarya Valiliği’ne, ya da 15.00’a kadar Sakarya Valiliği’ne iletilmek üzere kurumumuz Yazı İşleri ve Kararlar Şube Müdürlüğü’ne yapılabilecektir. Valilik bünyesinde teşkil eden İtiraz Komisyonu’nun itirazları değerlendirmesi ve kararı neticesinde sınava girmeye hak kazananlara ait kesin liste kurumumuz internet sitesinden yayınlanacaktır. Hayırlı olsun” diye konuştu. Kadroya alınanların listesi ve konuyla ilgili detaylara http://www.sakarya-saski.gov.tr/haberler/detay.aspx?Id=6289 adresi üzerinden ulaşılabilir.

saski taşeron kadro liste açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toprak yığınına çarpıp takla attı
Toprak yığınına çarpıp takla attı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal