Oda başkanlarından Akcan’a ziyaret

Kongrelerini tamamlayan Akyazı Oda Başkanları seçimlerinin ardından Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ı makamında ziyaret etti.

 Oda başkanlarından Akcan’a ziyaret

Akyazı Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turhan Gürel, Akyazı Bakkallar Bayiler ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Kaliç, Akyazı Berberler Odası Başkanı Hasan Cengiz, Akyazı Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Üstün, Akyazı Gıda Maddeleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Demiralay, Akyazı Manifatura Ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı İsmet Öztürk, Akyazı Küçük Sanayi Kooperatif Başkanı Sezgin Durmuş seçim sonrası ilk ziyaretlerini Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a yaptı. Seçimlerin ardından yönetim kurullarını oluşturan oda başkanları çalışmalarına hali hazırda devam ediyor.

Bundan önceki ve bundan sonraki çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunan başkanlar, Akyazı Belediyesi ile koordineli çalışmalarına devam edeceklerini de söyleyerek, desteklerinden ötürü Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a teşekkür etti. Ziyaret sonrası Oda Başkanları, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

akyazı seçim oda başkanları akyazı belediyesi başkan ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal