8 kişiyi rehin alan kişi fırıncı çıktı

Adapazarı ilçesindeki özel bir dershaneye giren bir şahsın, 8 kişiyi rehin alması sonrasında Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya olay yerine gelerek yaptığı açıklamada, "Şahıs şu an gözaltında ve emniyetteki işlemleri devam etmektedir" dedi.

8 kişiyi rehin alan kişi fırıncı çıktı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesi Çark Caddesi üzerinde bulunan bir özel dil okuluna giren bir kişi, 8 kişiyi rehin almış, olay yerine sevk edilen çok sayıda polis ekiplerince etkisiz hale getirilerek gözaltına alınmıştı. Yaşanan olay sonrası Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. 

Daha sonra açıklama yapan Kaya, "Şüpheli şahıs içeride 8 kişiyi rehin almış. Bulundurma ruhsatlı 9 mm çapındaki tabancısıyla. Arkadaşlarımız anında yeterli ve yerinde bir müdahale ile sahsı etkisiz hale getirdiler. Sadece dershanenin camı kırık. Olay anında 5-6 el ateş etmiş. Yaralamadan dolayı sabıkası var. 50 yaşında ve fırıncıdır kendisi. Şahsın psikolojik tedavi görüp görmediğini araştıracağız. Başka birimlerle veya kişilerle araştırma yapılıp yapılmadığını araştıracağız olup bitecek. Hiç yaralımız yok. Şahıs şu an gözaltında ve emniyetteki işlemleri devam etmektedir" dedi.

sakarya dil kursu rehine emniyet müdürü açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal