Adil Öksüz'ün baldızı için yeniden gözaltı kararı

İstanbul merkezli 29 ilde FETÖ'nün "kadın yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonlarda Fethullah Gülen'in yeğeni Fatmanur Gülen ile Adil Öksüz'ün baldızı Belkıs Nur Tetik'in de aralarında bulunduğu 121 kişi için gözaltı kararı alındı.

Adil Öksüz'ün baldızı için yeniden gözaltı kararı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında FETÖ'nün sözde Beylikdüzü İl Yapılanması altında bulunan Beylikdüzü, Esenyurt-Yakuplu, Çatalca-Silivri Eyaletleri ile Başakşehir İl Yapılanması altında bulunan Başakşehir-Küçükçekmece-Avcılar Eyaletlerindeki Bayan Yapılanmalarında vazifeli olan kişiler tespit edildi.
İstanbul merkezli 29 ilde 121 şüphelinin yakalanması için operasyonlar başlatıldı.

33 şüpheli yakanırken diğer şüphelilerin yakalanması için çalışmalar sürüyor. Yakalanan şüpheliler arasında Fethullah Gülen’in öz yeğeni Fatmanur Gülen ile Beylikdüzü Bayan İl İmamı Fidan Yılmaz ve kendisine bağlı üst yönetim kadrosu bulunuyor.
Ayrıca soruşturma kapsamında şüpheli olan Adil Öksüz’ün baldızı Belkıs Nur Tetik, Sakarya ilinde yakalandı. Ancak  Sakarya İlinde farklı bir soruşturmadan elektronik kelepçeli olarak adli kontrollü olduğundan gözaltına alınmadı.

FETÖ ADİL ÖKSÜZ BALDIZ GÖZALTI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sakaryaspor'un bileği bükülmüyor
Sakaryaspor'un bileği bükülmüyor
Büyükşehir Basket'te ayrılık
Büyükşehir Basket'te ayrılık
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal