Akyazı’da dünya kadınlar gününe yoğun katılım

Akyazı Kent Konseyi Kadın Meclisinin Akyazı Belediyesi himayesinde düzenlediği 08 Mart Dünya Kadınlar günü birlik beraberlik gecesine yoğun ilgi vardı.

Akyazı’da dünya kadınlar gününe yoğun katılım

Kadınlara yönelik düzenlenen geceye şehit ve gazi yakınları, engelli ve engelli anneleri, sivil toplum kuruluşları, parti temsilcileri, kamu çalışanları, yardımsever kadınlar gibi birçok kesimden kadın temsilciler katıldı.

Akyazı Kaymakam vekili Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tutar düzenlenen programda kadınları yalnız bırakmadılar. Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan etkinlikte yaptığı açıklamada, “Kadınlarımız toplumumuzun en önemli bireyleridir. Onlar bizlerin en kıymetlileridir. Her daim yanı başımızda olan kadınlarımızı bizlerde yalnız bırakmayacağız. Böyle bir gecede her kesimden bayanlarımızı bir arada görmek çok güzel”dedi. 

TEKDER Sakarya İlahi gurubunun İlahi ve Semazen gösterilerinin ardından çeşitli ikramların yapıldığı program hoş sohbetler sonrasında son buldu. 

akyazı kadınlar günü birlik ve beraberlik gecesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toprak yığınına çarpıp takla attı
Toprak yığınına çarpıp takla attı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal