Şehit Ahmet Akyol'da duygu yüklü Çanakkale programı

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu 3-H sınıfı Öğretmeni Serpil Özel ve öğrencileri tarafından hazırlanan Çanakkale zaferi yıldönümü ve şehitler günü programı, milli duygularımızın zirveye çıktığı bir etkinlik oldu. Okula ismini veren Şehit Ahmet Akyol’un aynı isimli yeğeni Ahmet Akyol’un okulun öğrencisi olması programa farklı bir anlam yükledi.

Şehit Ahmet Akyol'da duygu yüklü Çanakkale programı

Gazilerimizin ve okula ismini veren şehit ailesinin katılımıyla gerçekleşen muhteşem program, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Programın açılış konuşmasını yapan okul müdürü Tekin Ateş, meslek hayatında birçok program düzenlediğini ancak bu seneki programın anlamının daha başka olduğunu ifaderek, okula ismini veren şehidimizin yeğeni olan okulun öğrencisi Ahmet Akyol’u sahneye çağırınca oldukça duygusal anlar yaşandığını söyledi. Okul müdürü Tekin Ateş; “Biz millet olarak, vatanımız ve hürriyetimiz söz konusu olduğunda “Bir Ölür Bin Diriliriz” sözünü gerçeğe dönüştüren bir milletiz. Tüm şehit ve gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Afrin operasyonundaki Mehmetçiklerimize muvaffakiyetler diliyoruz. Bu güzel programı hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi

 Okul öğrencilerin bir birinden güzel gösterilerinin ardında Çanakkale sergisi gezildi. Misafirlere bulgur pilavı hoşaf ikramında bulunuldu.

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu çanakkale program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toprak yığınına çarpıp takla attı
Toprak yığınına çarpıp takla attı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal