Bilgievi hoca ve kursiyerlerinden anlamlı hediye

Adapazarı Belediyesi Yağcılar Bilgievi Kurs öğretmenleri ve kursiyerleri, belediye bünyesinde hizmet veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Marketinde ihtiyaç sahipleri için dikmiş oldukları çeşitli kıyafetleri teslim etti.

Bilgievi hoca ve kursiyerlerinden anlamlı hediye

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından alınan kumaşlarla, kurs hocaları önderliğinde çeşitli kıyafetler diken Adapazarı Belediyesi Bilgievi Kursiyerleri, dikmiş oldukları kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Marketi’ne teslim etti.

Bilgievi Kurs öğretmenleri ve öğrencilerini bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik eden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “Belediyemiz bünyesinde hizmet veren Bilgievi kurs hocalarımız ve kursiyerlerimiz yine ihtiyaç sahiplerinin yararlanması için açmış olduğumuz Sosyal Marketimize destek amaçlı güzel bir faaliyet düzenleyerek, dikiş atölyesinde dikmiş oldukları kıyafetleri bugün teslim ettiler. Hepsine bu göstermiş oldukları örnek davranışlarından dolayı kutluyor teşekkür ediyorum”dedi. 

Yağcılar Mahallesi Bilgievi Sorumlusu Nalan Sinan ise ihtiyaç sahipleri için böyle bir etkinlik yapmayı düşündüklerini belirterek, sosyal markete ellerinden geldiğince katkıda bulunmak istediklerini söyledi. 

Adapazarı Belediyesi Yağcılar Bilgievi ihtiyaç sahipleri kıyafet yardım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toprak yığınına çarpıp takla attı
Toprak yığınına çarpıp takla attı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal