Arkadaşına kızdı aracı parçaladı

Sakarya'da arkadaşına sinirlenen Atakan Hoşbaş isimli vatandaş, aracı çekiçle parçaladı.

 Arkadaşına kızdı aracı parçaladı
Advert

Edinilen bilgilere göre Kocaali ilçesi Yeni Mahalle'de ikamet etmekte olan ve tarım işiyle uğraşan 24 yaşındaki Atakan Hoşbaş 35 bin TL'ye aldığı otomobilini 2 buçuk ay önce bir arkadaşına emanet olarak verdi.

Arabayı sağlam bir şekilde alan arkadaş, bir süre sonra aracı kazalı bir şekilde Hoşbaş'a geri getirdi. 2 buçuk aydır hiçbir masrafı karşılanmayan ve bu duruma sinirlenen Atakan Hoşbaş ise; "Arabamı 2 buçuk ay önce arkadaşıma emanet ettim. Arabamı çarptı getirdi. Verirken iyiydi, verdikten sonra kötü oldum. Arabamda kötü oldu, şimdi ne yapayım ben buna" diyerekten elindeki çekiç ile arabayı parçaladı. 

Arabada 11 bin TL civarında masraf oluştuğunu ve 2 buçuk aydır arkadaşının bu masrafı karşılamadığı için sinirlenerek otomobilini iyice parçaladığını söyleyen Hoşbaş; "2 buçuk aydır arabam burada duruyor ve arabamı yaptırmıyor. Bende bu duruma kızdım ve sinirlenerek arabayı iyice parçaladım. Sizlere tavsiyem arabanızı emanet vermeyin. Verip kötü olacağınıza, vermeyip kötü olmanız daha iyi. Yaklaşık 8 ay önce aracı 35 bin TL'ye almıştım. Şuanda serviste tahmini olarak 11 bin TL'lik bir masraf istiyorlar. Arkadaşım ise bu masrafı karşılamıyor. Mağdur kaldığım için böyle oldu ve aracı daha çok parçaladım. Bundan sonra arabaya da binmiyorum, araba da istemiyorum" dedi.

kocaali atakan hoşbaş arkadaş kızma otomobil parçalama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Annesini öldürmüştü, akıl hastanesine gönderildi
Annesini öldürmüştü, akıl hastanesine gönderildi
Kızının dikkati 46 bin lirasını kurtardı
Kızının dikkati 46 bin lirasını kurtardı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal