Sihirli Mobilyalar Fuarda Yeni Modelleri Tanıttı

Akyazı ilçesinde üretim yapan Sihirli Mobilyalar, Doğu Marmara İDEV 2018 Fuarı'nda yeni ürünleriyle boy gösterdi. Fuarda birbirinden ilginç sehpa mekanizmalarıyla görücüye çıktı.

Sihirli Mobilyalar Fuarda Yeni Modelleri Tanıttı

21-25 Mart tarihleri arasında gerçekleşen fuara katılan ve ulusal marka olmaya aday Sihirli Mobilyalar, fuarın ilgi odağı oldu. 

En yeni modellerin tanıtıldığı fuar alanında sihirli sehpa mekanizmasının yanı sıra portatif çalışma masası ve pistonlu sehpa mekanizmaları da katılımcılara tanıtıldı.

Sihirli Mobilyaların standını çok sayıda katılımcı ziyaret etti.

Firma Sahibi Volkan Cengiz, ilgiden çok memnun olduklarını ifade ederek; "Hedefimiz ergonomik ve pratik modellerimizi tüm dünyaya tanıtabilmek ve bu pratik ve kullanışlı modellerimizi son kullanıcıyla buluşturabilmektir. Firmamız 2012 yılında kurulmuş, 21 yıllık köklü bir firmanın devamıdır. Sektördeki tecrübesi, imalat ağının gücü ile bu günlere kurumsal bir yapı ile gelen 'promek mekanizma' alt yapısını kullanıyoruz. Hedefimiz ergonomik ve pratik modellerimizi tüm dünyaya tanıtabilmek ve bu pratik ve kullanışlı modellerimizi son kullanıcıyla buluşturabilmektir.” dedi. 


http://www.sihirlimobilyalar.com

 

 

sihirli mobilyalar mobilya çeşitleri mobilya fuar tanıtım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Yılmaz Vural'ın yeni takımı
İşte Yılmaz Vural'ın yeni takımı
Başsavcı açıkladı: İki savcı görevlendirildi
Başsavcı açıkladı: İki savcı görevlendirildi
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal