Cinayet göz göre gelmiş

Cinayet göz göre gelmiş

İstanbul'da kendisi hakkında uzaklaştırma kararı aldıran eşini tabancayla vurarak öldüren ve Akyazı'da ormanlık alanda saklandıktan sonra teslim olan sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi.

Cinayet göz göre gelmiş

Emrah Yılmaz, şiddet uyguladığı eşi Selva Sağlam Yılmaz'ı 28 Ekim'de bıçakla yaraladı. Koca gözaltına alınırken eşi hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi. Kadın eşinden şikayetçi olmadı. koca serbest bırakıldı.

Bu olaydan 5 gün sonra Emrah Yılmaz, eşine ölüm tehditi içeren mesajlar gönderdi. Ölüm tehdidi alan kadın mahkemeye başvurarak uzaklaştırma kararı aldırdı. Uzaklaştırma kararına rağmen yılmaz, karısını tehdit etmeyi sürdürdü. Kadın karakola giderek şikayetçi oldu. Ayrıca yılmaz, eşinin çantasından para ve kredi kartını çaldı. 

Emrah Yılmaz, 28 Ekim 2017 günü Kadıköy Merdivenköye'de taksiden eşine tabancayla kurşun yağdırdı. Selva Sağlam Yılmaz'ın olay yerinde hayatını kaybetti.

Cinayet sonrası kaçan Emrah Yılmaz, Akyazı ilçesine gelerek ormanlık alanda saklandı. Katil koca, bir süre sonra jandarmayı arayarak teslim oldu. 

Katil koca, eşini başkası ile ilişkisi olduğunu düşündüğü için bıçakladığını söylediği ileri sürüldü. 

Emrah Yılmaz, hakkında tasarlayarak öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. 

İstanbul Anadolu 6. Ağır Ceza Mahkemesi, iddianameyi kabul etti. Sanığın yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.

istanbul cinayet Selva Sağlam Yılmaz katil koca akyazı orman saklanma iddianame müebbet hapis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
izmir escort
Zirai don uyarısı
Zirai don uyarısı
Komşuda yangın: 1 kişi öldü
Komşuda yangın: 1 kişi öldü