Öldüğü söylenen bebek evlatlık mı verildi?

Akyazı'da 32 yıl önce dünyaya getirdiği bebeğinin eski eşi tarafından kendisine öldüğü söylenip evlatlık verildiğini iddia eden 7 çocuk annesi kadın, ,“Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılarak gerçeği arıyor.

Öldüğü söylenen bebek evlatlık mı verildi?

Programa katılan Gülçin Baytar, hastanede çocuğunun öldüğünün kendisine söylendiğini ileri sürerek; "Hastanede bana 'çocuğun öldü' dediler. Ama ben ölmediğini biliyorum. Daha sonra hastanede yanımda olan Şefik (eski eşi) bana bunu itiraf ettiler. Oğlum olduğunu, avukat olduğunu biliyorum. Benim çocuğumu ne yaptıysalar onu söylesinler" dedi. 

Kadının eski eşi ise çocuğun evlatlık verildiği iddialarını yalanladı. Hastanede kendisine çocuğun öldüğünün söylendiğini belirten eski koca; "

 'Çocuğunuz erken olduğu için, oksijeni yetersiz oldu. Kendine gelemedi. Çocuğunuz vefat etti.' dediler. Çocuk ne oldu? dedim. 'Devlet gömdü' dediler. İleri de başım ağrır diye bana çocuğun vefatıyla ilgili ölüm kağıdını verirmisiniz' diye ricada bulundum. Evraklarım evde yandı yok.,  oldu. Çocuğu belki yaşıyordur, belki de ölmüştür. Bunu ben bilemiyorum. Hastane yöneticilerinin anlattığını anlatıyorum. "

akyazı gülçin baytar doğum çocuk evlatlık müge anlı program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
 Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi