Hasan Alişan yeniden başkan

SESOB 39’uncu Olağan Genel Kurulunda Hasan Alişan yeniden başkanlığa seçildi. Kongrede konuşan Alişan, “Esnaf ve sanatkârlar ülke ekonomisinin lokomotifidir. Bu lokomotifi doğru ilerletmek için esnaf ve sanatların kendilerini yenilemesi gerekmektedir” dedi.

 Hasan Alişan yeniden başkan

Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği 39. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Şehr-i Mahal’de gerçekleşen Genel Kurula Vali İrfan Balkanlıoğlu, AKP Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Prof. Dr. Mustafa İsen, MHP Milletvekili Zihni Açba, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Anayasa Mahkemesi Başkan Yardımcısı Engin Yıldırım, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, ilçe belediye başkanları, il müdürleri, oda başkanları ve birlik üyeleri yer aldı.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Konuşmaların ardından esnaf ve sanatkarların temsil eden ancak oda başkanlığını bırakan isimlere plaketleri verildi. 
Plaket töreninin ardından delegeler yeni dönem Birlik Başkanı ve Yönetimi için oylarını kullandı. Yönetim kuruluna Muhittin Kılıç, İlyas Balcı, Mehmet Yaşar Demirel, İsmail Bulur, Ali Bektaş, İsmet Öztürk, Fazlı Demirci ve Muzaffer Kabacan’dan oluştu. Denetim Kurulu üyeliklerine Ahmet Cemal Var, Osman Kubilay, Hüseyin Kaliç, Tuncay Göktaş ve Ali Ak seçildi. Disiplin Kurulu üyeliklerine Şerafettin Gülerce, Yekta Tepe, Ahmet Hamdi Ürküt, Hasan Pınarcı ve Sabri Günay seçildi.

sesob hasan alişan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SAÜ Tıp Fakültesi'nde böbrek nakli başlıyor
SAÜ Tıp Fakültesi'nde böbrek nakli başlıyor
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal