250 kiloluk kadını itfaiye taşıdı

Hendek ilçesinde aldığı aşırı kilolar neticesinde 250 kiloya kadar ulaşan İpek Balaban, tedavisinin ardından evine itfaiye ekiplerinin yardımıyla döndü.

250 kiloluk kadını itfaiye taşıdı
Advert

Hendek ilçesinde yaşayan evli ve 3 çocuk annesi 38 yaşındaki İpek Balaban, aldığı aşırı kilolar sonrasında rahatsızlandı. Eşinin çalışamaması ile başlayan sıkıntılarla Balaban, bakıma muhtaç kaldı. 16 yıl içerisinde aldığı 250 kilo ile hareket edemez hale gelen İpek Balaban'ın umuduna İstanbul'da bulunan özel bir hastane yetişti. 

Sağlık personelinin yardımıyla obezite ambulansı ile hastaneye götürülen Balaban, yapılan tedavi sonrasında yavaş yavaş kalkabildiğini belirtti. Yapılan tedavi sonrasında hastaneden çıkan Balaban, Hendek'teki evine getirildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ve sağlık ekiplerince obezite ambulansından indirilen İpek Balaban evine kadar taşındı. 
Evine geldiği için çok mutlu olan ve yapılan tedavi sonrasında hareket edebildiğini belirten İpek Balaban yaptığı açıklamada, "Bana hastanede çok iyi davrandılar. Allah onlardan razı olsun. Çok güzel davrandılar, bebek gibi baktılar bana. Sağlığıma kavuşturdular. Yürüyemiyordum, ayağımın üzerine hiç basamıyordum, zorlanıyordum. Gerçekleşen tedavi sonrasında arabaya biniyorum, kalkabiliyorum. Daha benim kilomu tartmadılar 1 ay sonra tedaviye gideceğim o zaman tartacaklar" dedi. 

hendek ipek balaban kilo itfaiye taşıma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
224 hükümlü okullarda temizlik, tadilat yapıyor
224 hükümlü okullarda temizlik, tadilat yapıyor
Akdoğan Göleti
Akdoğan Göleti "SOS" veriyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal