Sakarya Milletvekili Aday Adayı Recep Yıldırım Teşkilat Ziyaretlerini Sürdürüyor

Sakarya Milletvekili Aday Adayı Recep Yıldırım teşkilat ziyaretlerinde bulunarak, istişareler yaptı

Sakarya Milletvekili Aday Adayı Recep Yıldırım Teşkilat Ziyaretlerini Sürdürüyor
Advert

AK Parti'de iki dönem milletvekilliği yapan Sakarya'nın sevilen deneyimli siyasetçisi Recep Yıldırım, milletvekili aday adaylığını açıklamasının ardından ziyaretlerini sürdürüyor.

Akyazı'da üç dönem belediye başkanlığı, AK Parti'de 22 ve 23'ncü dönemlerde milletvekilliği yaparak Akyazı ve Sakarya başta olmak üzere Türkiye'ye önemli hizmetlerde bulunan Recep Yıldırım, partisinden yeniden aday adayı oldu.

Partinin kuruluşunda önemli hizmetleri olan, milletvekilliğinin ardından 2012 yılından itibaren Trabzon ve Samsun'da 2014 yerel seçimlerinde Ankara, Kayseri, Çorum, Tokat ve Amasya'da Genel Merkez İl Koordinatörlüğü görevlerini yürüten Recep Yıldırım, aday adaylığını açıkladıktan sonra ziyaretlerine başladı.

İlk olarak partisinin Sakarya İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek İl Başkanı Fevzi Kılıç ile görüşen Yıldırım, daha sonra yeniden başkan seçilen İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu'na ve yapılan kongrede başkan seçilen İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Yıldırım, sırasıyla Karapürçek, Erenler, Serdivan, Arifiye, Sapanca, Taraklı, Geyve, Pamukova, Söğütlü, Ferizli, Karasu, Kocaali, Kaynarca, Adapazarı ve Hendek ilçe Teşkilatları ile belediye başkanlarını ziyaret eden Recep Yıldırım, parti teşkilatlarıyla istişarelerde bulundu. Yıldırım'ın aday adaylığı başvurusu teşkilatlarca olumlu karşılandı. Milletvekili olması durumunda siyasi birikimiyle önemli işlere imza atacağı ifade edildi. 

Son olarak partisinin Akyazı ilçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Yıldırım, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve ilçe teşkilatıyla istişarelerde bulunan Recep Yıldırım, 24 Haziran seçimlerinin başarılı geçmesini diledi.

Siyasi hayatı boyunca çizgisinden sapmadan davasına hizmet etmenin gayreti içinde olduğunu anlatan Yıldırım; "Amacım makam ve mevki sahibi olmak değil. Siyasi hayatımda belediye başkanlığı ve milletvekilliği yaptım. Aday gösterilmediğim dönemlerde de adaymışçasına davama ve partime hizmet etmenin gayreti içinde oldum. Talip olduğum hiçbir makama menfaat ve çıkar gözüyle yaklaşmadım. Ülkem, milletim ve değerlerimiz için yeniden aday adayı oldum" dedi.

 

 

 

Recep Yıldırım Sakarya Milletvekili aday adayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
224 hükümlü okullarda temizlik, tadilat yapıyor
224 hükümlü okullarda temizlik, tadilat yapıyor
Akdoğan Göleti
Akdoğan Göleti "SOS" veriyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal