MHP eski ve yeni İlçe Başkanlarından Akyazı Haber'e ziyaret

Milletvekili aday adaylığı için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akyazı İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Ali Doğan Eroğlu ve yerine yeni İlçe Başkanı olan Ali Dertli Akyazı Haber'e ziyarette bulundu.

MHP eski ve yeni İlçe Başkanlarından Akyazı Haber'e ziyaret
MHP eski ve yeni İlçe Başkanlarından Akyazı Haber'e ziyaret Ali Yıldırım

MHP'li Eroğlu ve Dertli'yi Akyazı Haber İmtiyaz sahibi İhlas Haber Ajansı Akyazı Temsilcisi Ali Yıldırım, Anadolu Ajansı Akyazı Temsilcisi Abdulkerim Çalışkan karşıladı. 

Milletvekili aday adaylığı başvurusu nedeniyle İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Ali Doğan Eroğlu, ziyarette seçim çalışmaları ve adaylığı ile ilgili bilgiler verdi. 

Eroğlu” 2014 Ekim ayından bu güne görev yaptığım ilçe başkanlığını milletvekili aday adayı olduğum için arkadaşımız Ali Dertli’ye devrettik. Değerli bir arkadaşımızdır. Görev yaptığımız süreç içerisinde ülkemiz birçok badire atlattı bu gerginliklerde biz her zaman ülkemizin menfaatlerini gözeterek genel merkezimizle birlikte hareket ettik. Küskünlük kırgınlık olmaması için teşkilatlarımızda çalıştık. “dedi. 

Yeni İlçe Başkanı Ali Dertli ise “ Bu vatan için bayrak yarışında bizde ilçe başkanlığı görevine getirildi. Bu yarışta vatanımız için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız. Ali Doğan başkanımızdan aldığımız görevi en iyi şekilde yönetim kurulu ve üyelerimizle yürütmeye ilçemize hizmet etmek için çalışacağız “ dedi. 

Akyazı Haber İmtiyaz sahibi Ali Yıldırım da ziyaretten ötürü teşekkürlerini ileterek Eroğlu'na aday adaylığı ve seçim sürecinde başarılar diledi.

 

akyazı mhp ilçe başkanı akyazıhaber ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı
Kocaeli maçı iptal
Kocaeli maçı iptal