Uzun Dönem Araç Kiralamanın Güvenilir Adresi

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Güvenilir Adresi

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Güvenilir Adresi
Advert

Firma içerisinde her türden ve her zevkten kişiye hitap edebilmek amacı ile çeşitli promosyonlar ve hizmet seçenekleri tasarlanmıştır. Bireysel uzun dönem araç kiralama seçeneği ile müşterilerine hizmet vermekte olan firma, müşterilerin isteği doğrultusunda uygun fiyatlarla araç kiralama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 Firma Araç Filosu

Firmanın bünyesinde toplamda 2000’in üstünde araç yer almaktadır. A segmentinden başlayıp, D segmentine kadar neredeyse her markadan ve her modelden araç firma bünyesinde yer almaktadır. En az 6, en çok 12 aylık araç kiralama seçeneği sunan firma, uzun süreli kullanım seçeneği sunması sayesinde geniş çevreler tarafından tercih edilmektedir. Kiralama süresi uzun olduğu için bazı dönemlerde araçların masrafı çıkabilmekte ve düzenli ödeme zamanı gelebilmektedir. Kasko ödemesi ve motorlu taşıt vergisi ödemeleri gibi ücretler tamamen firmanın kendisine aittir. Araç kiralayan kişilerin sadece yakıt ücreti ödemesi sağlanmıştır. Bu sayede daha uygun fiyatlar ile kiralama işlemi gerçekleştirilmektedir.

 Firma Hizmetleri

Firma, araç kiralama sektöründe lider konumda olduğu gibi otomotiv sektöründe de birçok başarıya imza atmıştır. Opel adlı markanın yetkili bayisi olan firma, çeşitli çalışmaları ile binlerce müşterisinden olumlu geri dönüşler almış ve Türkiye genelinde hizmet vermekte olan bir firma haline dönüşmüştür.

 

Şirket adına araç kiralama seçeneği sunan firma, müşterilerinin bol seçenek arasında seçim yapmasını sağlamaktadır. Türkiye’nin herhangi bir ilinden alınan araçlar, diğer illerdeki bayilere teslim edilebilmektedir. Eğer kullanım sırasında araçta herhangi bir şekilde problem meydana gelir ise firma aracılığı ile teknik destek alınabilmektedir. Yol yardım hizmeti sayesinde de her türlü problem çözüme kavuşturulabilmekte. Aracın kaza yapması, aracın kaybolması veyahut da çalınması gibi durumlarda firma tarafından direkt olarak yedek araç tahsis edilmektedir. Bu sayede araç kiralayan kişiler mağdur edilmemektedir.

Firma aracılığı ile kiralanan araçların yıllık fiyatları 1,199 TL’den başlamaktadır. Araçların tipine ve kiralama süresine bağlı olarak fiyat değişikliği meydana gelebilmektedir. En az 6 aylık kiralama yapılmasına rağmen acil bir durum meydana geldiğinde günlük veyahut da haftalık kiralama işlemi yapılabilmektedir. Günlük kiralama yapıldığında da çeşitli prosedürler uygulanmamaktadır. Bu sayede direkt olarak kiralama işlemi gerçekleştirilmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
224 hükümlü okullarda temizlik, tadilat yapıyor
224 hükümlü okullarda temizlik, tadilat yapıyor
Akdoğan Göleti
Akdoğan Göleti "SOS" veriyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal