Sofuoğlu gençlerle birlikte iftar yaptı

Ankara’da gerçekleşen “Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı” sonrası şehre dönen AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu, Serdivan Belediyesi’nin Zaman Park’ta kurduğu çadırda gençlerle birlikte iftar yaptı.

Sofuoğlu gençlerle birlikte iftar yaptı

Zaman Park’taki iftar çadırına Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’la birlikte gelen Sofuoğlu’na, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, AK Parti Serdivan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu ve gençlik kolları üyeleri de eşlik etti. 

İftar öncesi masaları tek tek dolaşan ve vatandaşlarla sohbet eden Kenan Sofuoğlu herkese hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu. Sizin Yanınızdayız Vatandaşlardan gelen talepleri de dinleyen Sofuoğlu, bir bayanın “Ailemin tüm fertleriyle inşallah sizin yanınızda olacağız.” şeklindeki desteği karşısında teşekkür ederek Sakarya’nın sesi olabilmek için çalışacağını ifade etti. 
Amacımız Yardımlaşmayı Hakim Kılmak Ramazan’ın manevi coşkusunu hep birlikte yaşadıklarını belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Zaman Park’ta kurduğumuz gönül sofralarında amacımız; dostluk, kardeşlik ve hoşgörü duygularını güçlendirmek; komşuluk ve yardımlaşma kavramlarını hâkim kılmaktı. Vatandaşlarımızın ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterdiği iftar çadırımızda bu gün iftarımızı; bizlere yaşattığı şampiyonluklarla göğsümüzü kabartan, bayrağımızı kazandığı yarışlarla defalarca dalgalandıran ve şimdi AK Partimizden milletvekili adayı olan şampiyonumuz Kenan Sofuoğlu ile birlikte yaptık. Mütevaziliği ile milletimizin gönlünde yer eden Kenan Sofuoğlu eminim ki tüm adaylarımız gibi şehrimize ve ülkemize hakkıyla hizmet edecektir. Rabbim, milletimize hizmet için çıktıkları bu yolda tüm milletvekili adaylarımıza hayırla çalışmayı nasip eylesin. Bu mübarek ayda inşallah 7’den 70’e tüm hemşehrilerimizle gönül sofralarında buluşmaya devam edeceğiz. Ramazan’ın bereketini birlikte yaşayacağız.” dedi. Gençlerle Çay Sohbeti Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Sofuoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerle tek tek fotoğraf çektirirken, iftar sonrası gençlerle çay içerek sohbet etti.

kenan sofuoğlu serdivan iftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAÜ’ye Küresel Mükemmellik ödülü
SAÜ’ye Küresel Mükemmellik ödülü
Safitürk’ün ağabeyinden mahkeme kararına tepki
Safitürk’ün ağabeyinden mahkeme kararına tepki
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal