Sert açıklama: Hakkımız haram olsun

Bu sezon Sakaryaspor’a büyük destek veren Tatangalar, 27 Mayıs’ta Mersin’de hüsrana uğradı. Yeşil-Siyah sevdalıları yönetime ve futbolculara ateş püskürerek sert ifadelerle eleştirdi.

Sert açıklama: Hakkımız haram olsun

Mersin’de oynana final maçında büyük bir hüsran yaşayan Tatangalar, sosyal medya hesabından sert bir açıklama yaptı.

İşte Tatangalar’ın açıklaması;

27 Mayıs 2018 Pazar günü Afjet Afyonspor ile oynadığımız Play-Off final müsabakası sonrasında hepimizde derin yaralar açan rezil futbolun etkisini üstümüzden atamamaktayız.

Sezon başından itibaren tüm olumsuzluklara kulaklarımızı tıkayarak sadece destek olma gayreti içinde olmamıza rağmen, yıllardır hiç görmediğimiz etik olmayan tüm davranışları sergileyen, bu büyük camiayı ayaklar altına alan, para için mesleğini satan bir dizi ruhsuz ve haysiyetsiz futbolcu kadrosuyla daha önce hiç karşılaşmamıştık. “Arma’ya zarar gelmesin, şampiyonluk için susalım” diye içimize attığımız tüm sessizliğin bittiği noktaya ulaştık.

Kilometrelerce öteye dağ, tepe demeden aşan ve havadan, karadan akın akın gelerek destek olmak için engel tanımayan bu büyük taraftara en güzel açıklamayı hızlı bir şekilde sahayı terk ederek gösterdiniz. Bundan sonra sizden hiçbir açıklama beklemiyoruz. Yönetim ve futbolcuları birbirleriyle baş başa bırakıyoruz. Lütfen, ellerinizi bu armanın üstünden çekiniz! Bundan sonra size karşı herhangi bir yazılı açıklama yapmayacağız. Zaten biz olmasak sizin ne dirileceğiniz, ne de yükseleceğiniz var! Boşuna kendinize parola koymayın!

Fahiş fiyatlara ürün ve bilet satarken, stadın tepesinden yağmur tepemize yağarken, yedi düvel sizin peşinizden şehir şehir dolaşırken sandınız ki Tatangalar bu bahçenin sahibi değil! Bu bahçeyi biz ektik, yine biz biçeceğiz!

Yeni sezonun parolası da bizden: 50+3 Şeffaflık Yılı! 
Bundan böyle herşeyi taraftara açıklayacaksınız. Her kim olursanız olun..

Tüm nefretimizle ve saygısızlığımızla,
Son olsun,
Haram olsun hakkımız, dem vurduğunuz tüm haksızlıklarınıza!

Değerli spor kamuoyuna bildirimizdir.

TATANGALAR!

sakaryaspor taraftar açıklama tatanga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsunspor maçının biletleri satışa çıkıyor
Samsunspor maçının biletleri satışa çıkıyor
Atalay'dan
Atalay'dan "bize bağlı" ifadesi açıklaması
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal