Top atışını yapan askerden doktora anlamlı ziyaret

Zeytin Dalı Harekatı'nda adına top atışı yapıldıktan sonra ülke gündeminde geniş yer bulan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Dursun Bostancı'ya, o top atışını yapan Sakaryalı Astsubay Fatih Altuner ziyaret gerçekleştirdi.

Top atışını yapan askerden doktora anlamlı ziyaret
Top atışını yapan askerden doktora anlamlı ziyaret Ali Yıldırım

Sakarya’da yaşayan emekli Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Dursun Bostancı, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), 20 Ocak 2018 tarihinde başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı”nda görev yapmak için CİMER'e başvuruda bulunmuştu. 

Afrin'de görev yapmakta olan askerler ise doktorun çağrısına karşılık vermek ve duydukları minnettarlığı göstermek amacı ile top atışı yaptıkları anları videoya çekerek Op. Dr. Bostancı'ya göndermişti. 

Daha sonrasında ülke gündeminde geniş yer bularak, büyük takdir toplayan bu olaydan 4 ay sonra ise top atışını yaparak video çeken Sakaryalı Astsubay Fatih Altuner, Op. Dr. Bostancı'ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. 
Ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Op. Dr. Bostancı; "Yanımdaki asker kim biliyor musunuz?

Cumhurbaşkanına müracaatımdan sonra Afrin'de top atışı yapan Mehmetçik. Ziyaretime gelmiş. Tanıştık. Bundan güzel mutluluk olur mu? Allah tüm Mehmetçiklerimizden razı olsun. Biz burada rahatsak onların canını ortaya koyarak vatan müdafaasında bulunmasındandır. Allah onları vatana, bize ve sevdiklerine bağışlasın" dedi.

Zeytin Dalı Harekatı top atışı astsubay doktor dursun bostancı ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebekeyi yenilemek için arılarla mücadele ettiler
Şebekeyi yenilemek için arılarla mücadele ettiler
Sabıkalı kavşağa trafik ışıklı önlem
Sabıkalı kavşağa trafik ışıklı önlem