Sevde tedavisi için yardım bekliyor

Geçen yıl üniversite sınavına hazırlanırken düşerek beyin felci geçiren 18 yaşındaki Sevde Melike Dural'ın tedavisi için gerekli olan kök hücre nakli, maddi imkansızlıklar nedeniyle yapılamıyor. Genç kızın tedavisi için 100 bin lira gerekiyor. Ailesinin durumu olmadığı için başlatılan kampanya yardımlarınızı bekliyor.

Sevde tedavisi için yardım bekliyor
Sevde tedavisi için yardım bekliyor Ali Yıldırım

ESKİ GÜNLERİNE DÖNSÜN

Sevde Melike Yılmaz, Sakarya Anadolu Lisesi’nde başarılı bir öğrenim hayatı sürerken üniversiteye hazırlık için son yıl özel bir liseye geçti. Tercih zamanı babasıyla okuluna gitmek için evden çıkmaya hazırlanırken düşerek başını sert zemine vurdu. Bir anda kanlar içinde kalan güzel kızını hastaneye yetiştirdi baba Hakan Dural. Ameliyatlar, tedaviler Sevde Melike’yi eski günlerine döndüremedi.

AVUKAT OLSUN, HAKİM OLSUN

Sevde Melike 4 aylık hastane süreci sonrası taburcu edildi. Aylardır garajdan bozma iki odalı bir evde yaşam mücadelesi veriyor. Kurtuluşu için kök hücre tedavisi önerildi. Ancak bu maliyeti ailesinin karşılayacak durumu yoktu. Yardım kampanyası başlatıldı. Sevde Melike’nin tedavisi için yaklaşık 100 bin lira gerekiyor. Sevde Melike iyileşsin, avukat olsun, hakim olsun istiyorsanız kampanyaya katılın.

YARDIM HESABI
BABASI: HAKAN DURAL
Banka Adı :T.C. Ziraat Bankası
Şube Kodu :2094
Şube Adı :2094-Serdivan/Sakarya
IBAN :TR260001002094595826495003
Hesap No :59582649 5003

sakarya Sevde Melike Dural tedavi yardım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebekeyi yenilemek için arılarla mücadele ettiler
Şebekeyi yenilemek için arılarla mücadele ettiler
Sabıkalı kavşağa trafik ışıklı önlem
Sabıkalı kavşağa trafik ışıklı önlem