SASKİ’de 116 öğrenci staj yapacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) bünyesinde yaz stajı yapacak öğrencilere yönelik olarak oryantasyon eğitimi düzenlendi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada kurum bünyesinde 116 öğrencinin yaz stajı yapacağı ifade edildi.

SASKİ’de 116 öğrenci staj yapacak
Advert

SASKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından kurum bünyesinde yaz stajı yapacak öğrencilere yönelik oryantasyon eğitimi düzenlendi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü Mahmut Kaya tarafından verilen ve Ofis Sanat Merkezi’nde (OSM) gerçekleştirilen eğitimle stajyerlere; kurumun organizasyon yapısı, vizyon ve misyonu, işveren beklentileri, işyeri kuralları ve SASKİ tarafından gerçekleştirilen faaliyetlere ilişkin bilgiler verildi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Öğrencilerimizin kuruma en iyi şekilde adapte olmaları ve kendilerini daha iyi geliştirmeleri için oryantasyon eğitimi düzenledik. Bu yaz kurumumuz bünyesinde 3 grup halinde toplam 116 öğrenci staj yapacak. Oryantasyon eğitimlerimiz diğer öğrenciler için de devam edecek” denildi. 

saski staj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dikkat; Bolu Dağı  ağır araçlara kapalı
Dikkat; Bolu Dağı ağır araçlara kapalı
Sakaryaspor'da bir ayrılık daha
Sakaryaspor'da bir ayrılık daha
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal