Bu projeyle kitapsız okul kalmayacak

Adapazarı Belediyesi İlim Yayma Cemiyeti’nin Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında düzenlediği Kitapsız Okul Kalmasın” projesine bin adet kitapla destek verdi.

Bu projeyle kitapsız okul kalmayacak
Bu projeyle kitapsız okul kalmayacak Ali Yıldırım

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi Başkanı Recep Kılıç, Başkan Yardımcısı Ali Alemdar, Halime Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Nalan Yenice ve Öğrenci Başkanı Esmanur Korkmaz, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret ederek, “Kitapsız Okul Kalmasın” projesi hakkında destek istedi. Amaçlarının öğrencilerde okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak olduğunu kaydeden Şube Başkanı Recep Kılıç, “Sosyal sorumluluk projesi olarak başlattığımız bu kampanyaya Adapazarı Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Dişli’nin desteği ile bin adet kitap Karasu Gazi İlkokulu’na tarafımızca teslim edilecektir” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, “Gençlere her fırsatta çok okumaları konusunda tavsiyede bulunuyorum. Çok okusunlar. Okudukça kendilerindeki değişimi görecekler. İlim Yayma Cemiyeti yönetiminin de şehrimizde böyle bir proje başlattığı için tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi. 

sakarya Kitapsız Okul Kalmasın proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı
D-100'de zincirleme kaza: 6 yaralı
D-100'de zincirleme kaza: 6 yaralı