İstanbul'da Sakaryaspor zirvesi

Sakaryaspor’un başkan adayı İbrahim Şahin, dün akşam İstanbul’da toplantı yaptı. Toplantıya Bülent Uygun ile Oğuz Çetin’de katıldı.

İstanbul'da Sakaryaspor zirvesi

Sakaryaspor’un başkan adayı İbrahim Şahin dün akşam İstanbul’da ekibiyle toplantı yaptı. Sakaryalı teknik adamlar Bülent Uygun ve Oğuz Çetin’le de bir araya gelen Şahin, Sakaryaspor’un geleceği hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Uygun ve Çetin’den tam destek alan başkan adayı İbrahim Şahin, kongre çalışmalarını hızlandırdı. Toplantıda İbrahim Nalbant, Murat İçduygu ve Hendekspor Başkanı Zafer Çakmak’ta yer aldı.  

GÖRÜŞME SIRASIİBRAHİM ŞAHİN’DE

Sakaryaspor’da yaklaşan genel kurul öncesinde İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’ndan randevu talep etti. Şahin’in yarın Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile görüşerek Sakaryaspor’u masaya yatırması bekleniyor. 

Maddi açıdan güçlü bir şekilde yola çıktığı söylenen Şahin, Sakaryaspor’la ilgili projelerini Başkan Toçoğlu ile paylaşarak destek isteyecek. Başkan Zeki Toçoğlu’nun, İbrahim Şahin başkanlığındaki yönetime bakış açısı merak ediliyor.

Yenihaber
 

sakaryaspor aday ibrahim şahin istanbul toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEM'de bayram trafiği çilesi başladı
TEM'de bayram trafiği çilesi başladı
Hatalı sürücülere kırmızı düdük uygulaması
Hatalı sürücülere kırmızı düdük uygulaması
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal