Gözünü Dünya Şampiyonluğu'na dikti

Sakaryalı vücut geliştirme sporcusu hemşire Ahmet Yüksel, Dünya Şampiyonası'na gidecek sporcuların belirleneceği Türkiye Şampiyonası için çalışmalarına hız verdi.

Gözünü Dünya Şampiyonluğu'na dikti

Akyazı Devlet Hastanesi'nde 4 yıl hemşirelik yaptıktan sonra Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne atanan hemşire Ahmet Yüksel, geçtiğimiz Mart ayında yapılan Türkiye Vücut Geliştirme Avrupa Şampiyonası seçmelerinde Türkiye üçüncüsü oldu. 

Sayısız şampiyonlukları ve dereceleri bulunan hemşire Yüksel, Eylük ayında yapılacak olan ve Dünya Kupası seçmelerinin de yapılacağı Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 
Hemşire Yüksel, Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda Sakarya'yı en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi. Şampiyon olması durumunda kasım ayında Yunanistan'da yapılacak dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda Türkiye'yi ve Sakarya'yı temsil etmek istediğini ifade eden Yüksel, gençlere de tavsiyelerde bulundu. 
Yüksel; "

Gençlere tavsiye olarak vücudumuzu en iyi hızlı geliştirebilmek ve sağlıklı olabilmek için şeker ve şeker türü, hamur ve hamur türü şeylerden uzak durulması lazım. Antrenmanları düzenli ve planlı bir şekilde çalışmalıyız" dedi.

sakarya vücut geliştirme hemşire ahmet yüksel dünya şampiyonası hazırlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Safitürk’ün ağabeyinden mahkeme kararına tepki
Safitürk’ün ağabeyinden mahkeme kararına tepki
FETÖ sanığından parmak izi sorusuna pişkin cevap
FETÖ sanığından parmak izi sorusuna pişkin cevap
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal